До Кагарлика прибув гуманітарний вантаж із французького Лібурна

4 березня до Кагарлика прибула фура вщент завантажена енергетичним обладнанням, товарами медичного та гігієнічного спрямування, продуктами, теплим одягом, спальними мішками, дитячими пелюшками, ковдрами. Все це – гуманітарна допомога від мерії та жителів французького міста Лібурн для Кагарличчини.

Активну участь у формуванні гуманітарного вантажу взяла мерія міста Лібурн та жителі муніципалітету. Завдяки будівельній компанії NGE вдалося придбати чотири потужних електрогенератори. А Громадська організація Ukraine Amitié (від Франції) та Благодійний фонд Vira from Ukraine (від України) допомогли знайти перевізника з України.
«Довгомір» прибув до Кагарлика ще о пів на восьму. Тут його зустрів міський голова Олександр Панюта, його заступник Іван Семцов та начальник відділу архітектури та містобудування Володимир Бойко. Згодом сюди прибули й керівники комунальних підприємств міста, для яких призначається енергообладнання та їх працівники.
Водій, який доправив гуманітарну допомогу із Франції, розповів, що перед відправкою відбувся мітинг місцевих жителів на підтримку України.
Щоб швидше розвантажити автомобіль приватний підприємець Микола Гриценко, та ТОВ «Баланс Агро Центр» надали автонавантажувачі, а приватний підприємець Микола Ломака – автокран. Допомагали в розвантаженні й військовослужбовці.
Та, не зважаючи на дружню і чітко організовану роботу весь процес тривав близько двох годин. Піддони, ящики та пакунки із різноманітним крамом від жителів Лібурну та мерії складували в приміщенні Кагарлицького центру культури та дозвілля. Тут ними опікуватимуться представники Служби у справах дітей Кагарлицької міської ради. Товари медичного призначення передадуть до медзакладів. Інше – розподілять між внутрішньо переміщеними особами, які проживають на Кагарличчині.
Що стосується генераторів, то вони призначені для об’єктів критичної інфраструктури Кагарлицької МТГ. Два перевезли на обєкти водопостачання та водовідведення Кагарликводоканалу, по одному використовуватимуть як резервні джерела живлення у Кагарлицькій багатопрофільній лікарні та Центрі надання адміністративних послуг.
«Ми вдячні французькій стороні, мерії Лібурну та його жителям, усім, хто доклав зусиль, до збору та транспортування цього вантажу до Кагарлика, - зазначив голова громади Олександр Панюта. - Нам важлива така підтримка. Все, що ми отримали буде використано за призначенням. Ми ж сподіваємося на подальшу співпрацю в різноманітних сферах. В розвиток наших стосунків і після Перемоги, - констатував очільник Кагарлицької МТГ».