Кагарличчина отримала ще один шкільний автобус

Ще один шкільний автобус отримала Кагарлицька міська територіальна громада. Цим автобусом підвозитимуть учнів із сіл до Кагарлицького ліцею №2 імені Василя Дашенка.
Нові шкільні автобуси передав громадам Київщини голова Київської обласної військової адміністрації Олексій Кулеба. Сталося це 28 вересня у місті Бровари.
Разом із ключами від автобусів Олексій Кулеба подякував керівникам відділів освіти, освітніх закладів, водіям за мужність, витривалість, велику роботу, патріотизм. Окремо очільник Київщини подякував водіям шкільних автобусів, які брали участь в евакуації постраждалих із територій, що були окупованими, доставці туди гуманітарної допомоги.
«Шкільний автобус - не розкіш. Це життєва необхідність, - зазначає Надія Омельченко, начальник відділу освіти Кагарлицької міської ради. - Автопарк нашої громади поповнився ще одним новим шкільним автобусом. Ми щиро дякуємо Олексію Кулебі, його заступнику Жанні Осипенко за відновлення і зміцнення матеріальної бази закладів освіти. Дуже гарний і своєчасний подарунок до Дня працівників освіти».
Загалом заклади освіти Кагарлицької громади тепер обслуговуватиме 9 автобусів, включаючи і новий. Раніше дітей до шкіл Кагарличчини доставляли 10 автобусів. Але з початком повномасштабної війни два з них передали на потреби Збройних Сил України.