Великі перемоги – попереду

Кагарлицький міський голова Олександр Панюта вручив відзнаки переможцям та учасникам відкритого турніру Кагарлицької ДЮСШ серед дитячих команд 2012-2013 р.н., який відбувся 5 лютого у фізкультурно-оздоровчому комплексі.
Участь у змаганнях брали шість команд: ФК «Обухів» і «Вертикаль» (Обухів), «ДЮСШ» (Кагарлик), ДЮСШ (Миронівка), ДЮСШ (Фастів) і ПФК «Рось» (Біла Церква). Переможцем турніру, який тривав цілий день, стала команда з Білої Церкви, на другій позиції – фастівчани, у трійку лідерів увійшов «Обухів», четвертою стала обухівська «Вертикаль», п’ятою – коман-
да ДЮСШ з Миронівки, а завершила турнірну таблицю команда юних кагарличан. Проте не варто засмучуватися, хто цього разу не став лідером: найбільші перемоги ще попереду, і про це свідчать результати численних турнірів, у яких брали участь кагарлицькі команди, зокрема й вихованці Романа Свиридченка, які цього разу великодушно поступилися гостям. А запорукою майбутніх перемог є велика любов до футболу і міцна спортивна база в Кагарлику. Тож міський голова Олександр Панюта побажав юним учасникам турніру міцного здоров’я, радості й нових спортивних звершень.