Ржищівський профліцей атакували дрони: є загиблі

Вночі 22 березня місто Ржищів Київської області зазнало ворожої атаки безпілотниками. Є руйнування та загиблі. Про це повідомляє Головне управління ДСНС України у Київській області.

Внаслідок нічної атаки з повітря частково зруйновано 4-й та 5-й поверхи двох п’ятиповерхових гуртожитків та триповерховий навчальний корпус професійного ліцею. Розпочалися пожежі.

О 6:50 рятувальники ліквідували пожежі на площі 330 м2.

"Поліція та екстрені служби евакуювали понад 200 осіб. Одна частина будівлі гуртожитку була практично повністю зруйнована. Понад 20 осіб було доставлено до лікарні. Доля ще 5 людей невідома", - повідомляє очільник поліції області Андрій Нєбитов.

Станом на 7:00 3 особи загинуло, 2 травмовано, врятовано з під завалів 1 особу. Ймовірно під завалами перебувало ще 4 особи.img 2933

Станом на 10:30 кількість жертв зросла до чотирьох.

Станом на 15:00 загинуло 6 осіб, травмовано 7 осіб, врятовано з під завалів 1 особу.

Під час виконання своїх професійних обов'язків з ліквідації наслідків атаки загинув водій бригади екстреної медичної допомоги кагарличанин Сергій Медведенко.

На місці події залучено 111 осіб та 28 одиниць техніки, з них від ДСНС - 95 осіб та 20 одиниць техніки. Серед них - Мобільний рятувальний центр швидкого реагування та 2 кінологічні розрахунки.  

Відео МНС

 На місці події працює мобільно-оперативна група. Розбір завалів та пошуково-рятувальні роботи тривають.