Більше дерев - чистіше повітря

12 жовтня в Кагарлику, Черняхові та Липовці було проведено екологічний захід «Посади дерево». Участь у ньому взяли очільник області Олександр Горган, голови райдержадміністрації Роман Коваленко та районної ради Іван Семцов, депутат Київської обласної ради, директор Департаменту екології та природних ресурсів Київської облдержадміністрації Вікторія Киреєва, Кагарлицький міський голова Олександр Панюта, заступник голови районної ради Олег Волошин, Черняхівський сільський голова Володимир Безвербний, Липовецький сільський голова Василь Тесленко, працівники органів місцевого самоврядування, Департаменту екології та природних ресурсів ОДА, а також учні загальноосвітніх шкіл.

У рамках проведення екологічного заходу на території Черняхівської та Липовецької сільських рад, Кагарлицької ЗОШ І-ІІІ ст. №3, районного військового комісаріату було висаджено близько 400 дерев, зокрема, тую, клен гостролистий, робінію, сливу “Піссарді”, тис ягідний, пухироплідник червонолистий, самшит, липу та магнолію.

Як зазначила Вікторія Киреєва, дана акція започаткована для того, щоб привернути увагу до екологічних проблем, підвищити інтерес бережливого ставлення до навколишнього природного середовища, збереження та примноження природної спадщини.

Після висадження дерев, Олександр Горган поспілкувався з жителями населених пунктів та юними кагарличанами. Зокрема, учні міської школи №3 задавали очільнику області різноманітні запитання, особливо їх цікавила діяльність скаутських організацій, передусім, “Пласту”. Голова облдерджадміністрації розповів дітям, що віднедавна пластуни мають на Київщині власний дім - в місті Буча, де можуть активно проводити своє дозвілля, організовувати тренінги, лекції та вишколи. Олександр Горган також пообіцяв посприяти, аби тренери “Пласту” завітали до кагарлицьких школярів та провели з ними різноманітні змагання, а можливо, й спільні мандрівки цікавими місцями нашої країни.

Естафету з висадження дерев Київщина передала Херсонській та Харківській областям.