Орігамі від юних півчан

pivtsiіУ Півецькій бібліотеці відбулося одразу два заходи. Перший ніс у собі літературно-просвітницьку мету. Катерина Горбач, яка підготувала дійства, розповіла юним читачам про видатну українську особистість, поета-патріота Григорія Сковороду.

Ознайомила з цікавими фактами із життя поета, його біографією, читала байки та прозу його авторства. Діти зацікавлено слухали пізнавальний матеріал.

Друге дійство перенесло гостей бібліотеки у країну Східного Сонця - Японію. Оскільки 2017 рік в Україні було оголошено Роком Японії. Дітки відразу поринули у чарівну атмосферу цієї країни, робили один одному зачіски з японською атрибутикою, намагалися повторити слова іноземною мовою. Японія без орігамі, що Україна без борщу! От і заходилися творити дива з паперу! У дощовий грудневий день в бібліотеці розквітли різнокольорові паперові квіти, які старанно робили дитячі рученята. Злетіло увись безліч паперових журавликів, до слова, про історію створення японського журавлика щастя Катерина Горбач розповіла у процесі роботи, що додало заходу особливої щемливості. Японські традиції перегукувалися з українськими, діти створили чудові ялиночки, які відзначалися креативністю, адже були з журнальних сторінок.

У прохолодному приміщенні панувала дуже тепла позитивна атмосфера. Юні читачі на ходу опановували техніку створювання паперових модулів. Навіть першокласники проявили неабияку терплячість і на рівні зі старшими і собі долучалися до захоплюючого паперового мистецтва. Усі наскільки захопилися майструванням, що час промайнув непомітно, і уже коли сутеніло, на знак пошани до дружньої країни провели чайну церемонію, смаку якій додавав чудовий настрій!