Харчування в школах буде відновлено

Із восьми телефонних дзвінків, які прозвучали під час прямого зв’язку голови РДА з жителями району 4 вересня, п’ять стосувалися відсутності радіомовлення. Про це інформували абоненти із Кагарлика (вул. Київська - два дзвінки, масив Новобудови), Шубівка (вул. Садова), Черняхів (вул. Л. Українки). Голова РДА Роман Коваленко пообіцяв передати заявки громадян керівництву дільниці для вжиття заходів. При цьому вкотре дав пояснення, чому складається подібна ситуація з дротовим радіомовленням.

Жителька міста із вулиці зеленського скаржилася на неправомірні дії дружини її покійного брата, яка проживає із сином в одному з нею будинку. Розібратися в конфлікті керівник району доручив правоохоронним органам.

Мати із Шпендівки інформувала про те, що сільські діти їздять на навчання в Мирівську ЗОШ. Але її не влаштовує графік руху шкільного автобуса і те, що він не дотримується водієм транспорту. Дітям доводиться довго сидіти під школою голодними, адже в школі відсутнє харчування учнів.

Роман Коваленко дав відповідь, що харчування в школах буде обов’язково організоване найближчим часом. Із керівництвом Мирівської школи буде узгоджено і графік руху шкільного автобуса.

Гіркий осад на душі залишився після дзвінка із с. Сущани. Місцева жителька розповіла, що днями в селі хоронили жінку, яка 73 роки прожила в Сущанах, тут працювала в колгоспі і вийшла на пенсію. І тільки останні чотири роки за сприяння рідних проживала на Чернігівщині.

Але, коли тіло покійної привезли в село, щоб поховати його за бажанням покійниці на батьківщині, голова села поставив вимогу перед рідними заплатити за місце на цвинтарі.

- Щоб оцінити правомірність дій керівника громади, треба, насамперед, ознайомитися з Положенням про поховання, яке затверджується сесією кожної місцевої ради. Можливо, внести в нього зміни, пов’язані з випадком, який стався в селі, - поінформував голова РДА. - Ми дамо з цього приводу запит і обов’язково надішлемо вам відповідь. Хоча чисто по-людськи важко зрозуміти позицію голови в даному випадку.