У Кагарлику в дитсадку «Теремок» розпочали роботу чергові групи

Про те, що на відновлення роботи чергових груп в дитсадку «Теремок» дала згоду Обухівська районна військова адміністрація, 29 липня повідомив Кагарлицький міський голова Олександр Панюта.

Олександр Панюта та виконуюча обов’язки начальника відділу освіти Кагарлицької міськради Мар’яна Ремига напередодні зустрілися із батьками вихованців «Теремка». Разом вони обговорили потребу у відкритті чергових груп, безпеку дітей, які відвідуватимуть дитсадок тощо.

«Попередньо відвідувати дитсадок згодилися батьки понад 50 дітей, - розповідає Мар’яна Ремига. - Тож у «Теремку» із 2 серпня працюють 3 чергові групи. Оскільки безпека дітей - перш за все, то відремонтовано та обладнано укриття, де малюки перебуватимуть під час повітряної тривоги. У всьому іншому перебування дітей в закладі нічим не відрізнятиметься від довоєнного періоду».

Як і тоді, коли відновлювали роботу «Ромашки», для відвідування «Теремка» дітьми є певні вимоги до батьків відповідно до чинних нормативів. До чергових груп прийматимуть дітей, батьки яких працюють в режимі «офлайн». Також дитсадок можуть відвідувати діти, чиї мами чи тата захищають нашу Батьківщину від російських окупантів. Всім дітям потрібно буде пройти медогляд.

Із працівниками дитсадка проведено інструктажі, як діяти в надзвичайних ситуаціях. Було запрошено представників ДСНС, щоб вони в ігровій формі пояснили дітям, як поводитися під час повітряної тривоги.