Чергова перемога «Дружби»

Беззаперечної перемоги на складних, як гадалося, гостинах у Козині досягли новачки з Мирівки. У матчі ДНІПРО (Козин) — ДРУЖБА (Мирівка) перемогу здобули мирівчани з рахунком 3:0.
Лік голам віртуозним ударом здалеку започаткував Головко, а продовжили феєрію ветерани Іванюк і Верхов. Цікаво, що для Іванюка цей результативний матч став уже четвертим у новому сезоні: 33-річний напівоборонець продовжив забивну серію як єдиний в обох лігах!
Загалом за чотири проведених тури футболісти з Мирівки записали до реєстру рідкісні стрілецькі дублі.
  Мова про стрижневих виконавців «Дружби» — капітана сільської команди Павла Понєжду та заслуженого ветерана Володимира Верхова. Вони занесли на свій рахунок по два голи в одному матчі і в обох випадках це були реалізовані пенальті. Понєжда вистрілив дуплетом з одинадцятиметрової позначки в поєдинку з бориспільцями, а Верхов таким же чином відзначився в протистоянні з миронівцями.
До речі, «Дружба» з Мирівки виконала вже п’ять одинадцятиметрових у регулярних перегонах — найбільше з-поміж усіх учасників обох обласних ліг, але в одній спробі бажаного результату не домоглася.
Обласна першість взяла, передбачену регламентом, тижневу паузу в очікуванні найцікавішої події першого кола — приїзду до Кагарлика команди з Василькова.