Перемагає «Дружба»

У другому турі Першості Київщини з футболу команда «Дружба» з села Мирівка розгромила бориспільських футболістів «Центр спорту – Фаворит» з рахунком 7:0.
Матч проходив 28 червня у Кагарлику. Наші земляки декласували команду «Центр спорту – Фаворит» (м. Бориспіль), яка ще кілька років тому вигравала першу лігу і торік зупинилася буквально за крок від п’єдесталу пошани.
Голи були на різний смак. Юний Куцан не забив жодного разу, зате двічі адресував партнерам результативні передачі і заробив один з двох одинадцятиметрових. Показово, що вже на другій хвилині зустрічі взяття воріт гостей облаштували саме юніори: Куцан ефективно подав, а Сягровський головою спрямував шкіряного в сітку.
Сподобалася й організація матчу. «Дружба» засвідчила на чудово підготовленому стадіоні в райцентрі, що можна й за нинішніх умов ефективно дбати про порядок. Охорона та суворе дотримання медичного протоколу в Кагарлику насправді гідні похвали та всілякого наслідування.
29 червня ФК «Дружба» в 1/16 Першості області виграли в Бородянки!
5 липня в рамках третього туру в 1/8 Першості Київської області області з футболу відбувся матч між командами “Дружба” (с. Мирівка, Кагарлицький район) та “Зоря Миронівщини” (Миронівський район).
“З рахунком 4-1 перемогла “Дружба”. Два м’ячі з боку команди мирівчан забив Володимир Верхов, ще по одному Юрій Іванюк та Олександр Сушко”,- розповів адміністратор команди Віталій Полозов.
8 липня “Дружба” (с. Мирівка) грала у Кагарлику із ФК “Кудрівка” (Ірпінь). Наші футболісти знову здобули перемогу із рахунком 2:0. М’ячі в ворота супротивника забили Володимир Верхов та Максим Головко.