Перший досвід на рингу і перші перемоги вихованців клубу «Мамай»

28 грудня 11 спортсменів та спортсменок клубу «Мамай» Зендокай Карате До із Кагарлика на запрошення обласної Федерації кікбоксингу брали участь у Відкритому чемпіонаті Обухова з кікбоксингу. Участь у змаганнях взяли спортсмени з Обухова, Києва, Житомира і Кагарлика. Загалом - 140 бійців віком від 6 років.
Наші хлопці і дівчата успішно виступили і продемонстрували високий клас підготовки і стійкості у змаганнях з такого рівня.
Не дивлячись на те, що діти займаються карате, кікбоксинг дуже близький і схожий по техніці.
Результати виступу спорт-
сменів СК «Мамай» м. Кагарлик на Відкритому чемпіонаті міста Обухів з кікбоксингу ISKA наступні: Артем Обидовський - 1 місце, Максим Обидовський - 2 місце, Влада Висоцька - 3 місце, Святослав Висоцький - 3 місце, Дарина Коломацька - 1 місце, Ярослав Клименко - 3 місце, Ілля Яременко - 2 місце, Даніїл Майданський - 1, 2 і 3 місця (виступав у трьох розділах: фул контакт, лайт контакт і лоукік лайт), Ілля Гордовський - 1 місце. Нестор Костюк проявив справжній характер бійця і вийшов на ринг, не дивлячись на травму. Кіріл Драчов старався і відбився до останньої секунди. Ростислав Тригуб, один із найменших спортсменів, який показав одну з найкращих бійцівських технік.
- Щиро дякую Віталію Мусійовичу Потебеньку - президенту Обласної федерації кікбоксингу за організацію і запрошення юних каратистів з Кагарлика, спортсменам - за участь і за те, що віддали всі свої сили задля перемоги. Особливо дякую батькам наших діток. Без вас нічого не було б, - зазначає тренер-інструктор СК «Мамай» Зендокай Карате До Олександр Гладких.