Мікс досвіду і молодості привів до перемоги

Впродовж двох місяців у фізкультурно-оздоровчому центрі КЗ КРР «ФОК Кагарличчини» проводився Відкритий чемпіонат Кагарлицького району з футзалу. В ньому взяли участь 17 команд з Кагарлицького району, м.Кагарлик, м.Ржищів, Миронівського та Богуславського районів. Команди були поділені за класом на дві ліги - вищу та першу.

Четвертого лютого закінчили змагання футбольні колективи першої ліги. Це: ФК «Бурти», ФК «Сущани», ФК «Тернівка», ФК «Липовець, ФК «Фортуна» м. Кагарлик, ФК «ДЮСШ» м. Кагарлик, ФК «Переселення».

Чемпіонат першої ліги видався цікавим та напруженим, інтрига залишалася до останнього туру. В напруженій безкомпромісній боротьбі перше місце здобула команда «Фортуна». Тут досвід поєднався з молодістю: в команді грали і молодь, і гравці, яким за 35 та навіть і вже за 40, а це ветерани Кагарлицького футболу Юрій Вашека, Віталій Петленко та Сергій Кукош.

Друге місце посіла команда з Липовця, третіми були футболісти з Сущан.

Переможців та призерів чемпіонату нагороджено кубками, медалями та дипломами.

Кращим гравцем першої ліги визнано Олександра Сторчеуса (ФК «Тернівка»), кращим бомбардиром (22 м’ячі) став Денис Лисенко (ФК «Липовець»), а звання «кращий воротар» отримав Анатолій Єфімов (ФК «Фортуна» м. Кагарлик). Спеціальну відзнаку «Найдосвідченіший гравець» отримав ветеран Кагарлицького футболу Віталій Петленко.

Нагородження проводили завідувач сектору молоді та спорту Кагарлицької райдержадміністрації Сергій Кукош та головний суддя змагань Тарас Шевченко.

До уваги вболівальників: відкритий чемпіонат Кагарлицького району з футзалу (вища ліга) завершується 10.02. 2018 року.