Бронза "Дружби"

Мирівська «Дружба» в останньому турі обласного чемпіонату розгромила «Денгофф» з рахунком 3:0 і здобула третє місце.

Господарі поля володіли ігровою перевагою і матеріалізували її в три голи. Спочатку Листопад змусив Солонину сфолити в карній зоні: гості зосталися в чисельній меншості, а Листопад обернув одинадцятиметровий на гол. Ще за кілька хвилин Шевчук здійснив стрімкий прорив, завдав удару і м’яч рикошетом од Дмитренка залетів до сітки. А в середині другого тайму Грищенко заробив ще один пенальті, і Головко поставив остаточну крапку в ігровому протистоянні, яке не мало жодної турнірної ваги, але насправді виявилося затятим і безкомпромісним.

Відтак, мирівчани фінішували третіми в обласному чемпіонаті з футболу, продемострувавши чудову гру та потенціал, який, сподіваємося, допоможе футболістам в майбутньому підкоряти нові футбольні вершини.