Довгожительку з Мирівки привітали з 90-річним ювілеєм

Напередодні Дня знань у Мирівці вітали з 90-річчям вчительку, яку досі пам’ятають, шанують і люблять - Ганну Денисівну Борисенко.
Квіти, Грамоту та подарунки принесли ювілярці начальник відділу освіти Кагарлицької міської ради Надія Омельченко, голова Кагарлицької організації профспілки працівників освіти і науки України Валерій Невдобенко, директор Мирівської школи Анаталій Муковоз із дружиною Світланою, вчителі школи, її вдячні учні тощо.
Розчулена увагою, Ганна Денисівна Борисенко-Кисіль тепло зустріла усіх гостей, залюбки згадувала роботу в школі, обіймала тих, хто приніс у її дім радість. А також згадувала свою трудову діяльність.
Народилася вона 30 серпня 1931 року в селі Леонівка Кагарлицького району.
У 1941 році закінчила 3 класи Леонівської початкової школи, а у 1949-му Казимирівську семирічну школу з похвальною грамотою і вступила до Ржищівського педагогічного училища, де навчалася 4 роки.
Після педучилища була направлена на роботу в Закарпатську область - вчителем 5, 7 класів семирічної школи села Верховина Бистра.
З 1957 року - робота в Антонівській семирічній школі. Із 1958-го - у Мирівській середній школі вчителем 1-4 класів, де й пропрацювала до 1987 року. Звідти вийшла на пенсію.
Нагороджена трьома медалями за доблесну працю, медаллю «Ветеран праці», має 6 ювілейних медалей.
У 1985 році їй присвоєно звання «Відмінник народної освіти».
Сьогодні Ганна Денисівна у свої 90 літ струнка, не має зайвої ваги, самостійно себе обслуговує, постійно посміхається і пречудово оперує у спілкуванні словами на кшталт «онлайн» та «вебінар».
Щиро зичимо їй міцного здоров’я та радості від життя.