500 дерев та кущів висадили у Кагарлицькому парку

Нові насадження віднині поповнили флору Кагарлицького парку - візитівки міста.
Представники Київської облдержадміністрації разом з очільниками Кагарлицьких РДА, районної ради, міської ради виконали чудову місію.
- Сьогодні ми висаджуємо дерева та кущі в рамках реалізації програми “Охорона довкілля” за кошти обласного бюд-
жету. Усе це для мешканців Кагарлика та його гостей, - сказала Ганна Ткаліч, в. о. директора департаменту екології Київської облдержадміністрації.
Дерева та кущі, окрім представників обласної адміністрації, садили голова Кагарлицької райдержадміністрації Ігор Будюк та його заступник Вадим Циганок, голова районної ради Іван Семцов, міський голова Олександр Панюта та його заступники Володимир Бойко та Олег Пурій, секретар міськради Любов Коваль, начальник відділу культури РДА Олена Петленко, депутат міськради Максим Воловенко і, звісно, працівники паркового господарства.
Акція тривала кілька днів: міські служби спільно з підрядною організацією, яка прибула на замовлення Департаменту екології та природних ресурсів, визначили місця висадження, облаштували три земляні насипи для декоративних гірок: дві на головній алеї та одну – біля Саджалки. Багато декоративних кущів знайшли своє місце вздовж алей, біля Братської могили кагарличан, які загинули в часи воєнних лихоліть 1918 та 1941-1943 років.
Тепер парк прикрашають пухироплідник червоний і жовтий, спірея Вангутта, барбарис Тунберга червоний, бересклет ґрунтопокривний, спірея норвезька, спірея японська Голд Мун, самшит, ялівець колоновидний і ялівець козацький.