Бібліотека чекає читачів…

«Карантин-карантином, а до книжки тягне». Не раз протягом цих трьох місяців доводилося нам, працівникам міської бібліотеки для дорослих, чути у слухавці подібні зізнання наших користувачів. І ось нарешті двері бібліотеки відкрилися.
З подробицями щодо дотримання правил користування відвідувачів ознайомить спеціальне оголошення при вході до приміщення.
Працюючи в системі онлайн, ми постійно спілкувались з нашими відвідувачами через Інтернет. А тим часом йшла наполеглива підготовка до роботи в нових умовах. Це і ремонт, і інвентаризація книжкового фонду, і робота з каталогами… Та особливу увагу приділяли підготовці до зустрічі з читачами. І в цьому вагому допомогу нам надала міська рада і її очільник Олександр Панюта.
На виділені кошти придбано необхідні гігієнічні засоби, дезінфікуючі матеріали, маски, термометр інфрачервоний (для дистанційного вимірювання температури), випромінювач бактеріальний (для дезінфекції книг)…
Облаштовано спеціально виділену кімнату для дезінфекції книг…
Все, згідно з вимогами відповідних рекомендацій, директив, постанов, розпоряджень.
Варто зазначити, що наш жіночий колектив фізично не спромігся б вчасно виконати весь об’єм підготовки без активної допомоги працівників відділу культури молоді і спорту на чолі з Оленою Петленко та директора МЦКД Володимира Копильного.
Отже, шановні наші читачі, двері відкрито, і очікуючи вас, сподіваємось на взаєморозуміння і чітке дотримання нормативних вимог.
Ласкаво просимо!