І гнали ворога із кагарлицької землі

Сімдесят п’яту річницю визволення рідного міста від німецько-фашистських загарбників кагарличани відзначали другого дня Різдва – 8 січня.
З нагоди подвійного свята в міській раді відбулися урочистості за участю керівництва міста і району, зокрема голови райдержадміністрації Романа Коваленка, голови районної ради Івана Семцова, міського голови Олександра Панюти та їх заступників, ветеранів Другої світової війни, військовослужбовців, представників громадськості та ЗМІ.
До присутніх з промовами звернулися міський голова Олександр Панюта і ветеран війни, учасниця партизанського руху Зінаїда Перекотій.
У своєму виступі Олександр Паню­­та на­­го­ло-
сив: «Низько вклоняємося вам, ветерани, за мир і свободу! Кожен із вас – це жива історія України, приклад мужності та патріотизму. Ми пишаємося вами – своїми істинними героями. Ваш героїчний приклад багато десятиліть виховував нові покоління українців, які захищають сьогодні рідну землю від російських окупантів. І в сьогоднішнього покоління захисників України є така ж, як і у вашій фронтовій юності, непохитна впевненість у перемозі над ворогом».
Хвилиною мовчання присутні пом’янули жертв давноминулої війни з фашистами і загиблих у роки триваючої війни з кремлівськими окупантами.
Право покласти квіти до підніжжя Меморіалу Слави від учасників заходу було надано начальнику служби захисту інформації Кагарлицького райвійськкомату Віталієві Коробенку та оператору відділення військового обліку та бронювання сержантів і солдатів запасу РВК Віті Сарапин. Учасники самодіяльності міського Будинку культури підготували до заходу художні номери.