Продовжено реєстрацію на складання тестів до вишів

В цьому році вступники до вишів замість ЗНО складатимуть національний мультимедійний тест. 7 квітня реєстрацію на складання мультимедійних тестів для вступників продовжено до 19 квітня. Таке рішення ухвалило Міністерство освіти на науки України, повідомляє Кагарлик.Сіті.

Спочатку граничним строком для реєстрації в національному мультимедійному тестуванні було визначено 9 квітня. Але з огляду на ситуацію в державі МОН змінило своє рішення та продовжило термін ще на 10 днів.

Якщо вступник іще не зареєструвався для участі в ЗНО (навіть не створив реєстраційної картки) ー до 19 квітня має це зробити, створивши реєстраційну картку.

Ті, хто попередньо зареєструвався на ЗНО є потенційним учасником вступу до закладів вищої освіти і їм не потрібно повторно реєструватися на складання мультимедійного тесту. Такі вступники, швидше за все, вже мають сертифікат учасника ЗНО, тож зможуть заходити на свою Інформаційну сторінку (номер і PIN-код для входу розміщено на сертифікаті), аби отримати всю актуальну інформацію щодо подальших дій. Коли потрібно буде зайти на Інформаційну сторінку, будуть повідомляти на сайті Українського центру оцінювання якості освіти.

Якщо вступник не має сертифіката, йому невдовзі повідомлять вам, як отримати номер і PIN-код для входу на свою Інформаційну сторінку.

В травні, кожний, хто зареєструвався для участі в ЗНО, на своїй Інформаційній сторінці обов’язково повинен підтвердити бажання складати це тестування, а також повідомити організаторам про те, у якому регіоні перебуватиме в липні.