Останнiй дзвоник у школах Кагарлицької МТГ пролунає 31 травня

Кагарлицький міський голова Олександр Панюта після завершення 7 сесії провів робочу нараду за участю заступників міського голови Івана Семцова, Ігоря Будюка, секретаря міської ради Людмили Демиденко, керівників міських служб та структурних підрозділів міської ради, старост сіл Кагарлицької МТГ.
Обговорено ряд робочих питань, зокрема щодо подальших заходів із благоустрою в населених пунктах громади та їхнього матеріально-технічного забезпечення, взаємодії у справі благоустрою старост сіл із керівниками відділів освіти і культури та комунальних служб, стан і перспективи ремонтів у сільських ФАПах та амбулаторіях, ремонтів доріг, облаштування вуличного освітлення, продовження доброї справи встановлення в селах громади контейнерів для роздільного збору твердих побутових відходів тощо.
Під час наради головний спеціаліст відділу освіти Юрій Федусенко надав роз’яснення щодо термінів завершення навчального процесу в освітніх закладах Кагарличчини. Так, Останній дзвоник у школах пролунає в понеділок 31 травня. Традиційних загальношкільних святкових лінійок у зв’язку з пандемією не буде: заходи відбуватимуться покласно – або на свіжому повітрі, або в класних кімнатах. Харчування школярів буде завершено у п’ятницю 28 травня.