Поліціянти затримали шахраїв

На Кагарличчині затримали групу шахраїв-гастролерів, які видурювали гроші та майно у людей похилого віку за схемою «ваш родич у лікарні» та новими сценаріями. Затримання «на гарячому» спільно провели працівники відділення поліції №1 (місто Кагарлик) та управління карного розшуку поліції Київщини. Про це повідомляє Кагарлицьке відділення поліції.

Кримінальних «гастролерів» кагарлицькі поліціянти за підтримки колег з УКР Київщини затримали під час скоєння п’ятого злочину. Злочинці, а це двоє громадян Узбекистану 35-ти та 36-ти років, які були виконавцями кримінальної схеми, саме їхали з викраденим із місця скоєння злочину до Києва.

Наприкінці квітня до поліції звернулася 82-річна жителька міста Кагарлик та повідомила, що їй зателефонував невідомий та переконав, що її син був за кордоном і там потрапив у аварію. Зараз його доставили літаком в Україну і йому потрібно терміново робити операцію. Власне, на «лікування сина», бабуся й віддала шахраям понад 100 тисяч гривень.

У інших постраждалих шахраї видурювали гроші подібним чином. Усі жертви - жителі Кагарлика віком 75+. А телефонували їм виключно на стаціонарні телефони.

Ще до однієї старенької кагарличанки злочинці навідалися після опівночі та забрали у бабусі півтори тисячі доларів та 12 тисяч гривень. Під час останнього епізоду шахраї забрали у літньої жительки Кагарлика півтори тисячі доларів та 50 тисяч гривень.

Поліціянти зазначають, що разом із готівкою зловмисники забирали з будинків літніх людей і цінне майно.Отримані шахрайським способом кошти зловмисники перераховували на банківську картку свого координатора.

Обидва затримані - іноземці і раніше мали проблеми з законом. Поліцією відкрито кримінальне провадження. На злочинців чекає штраф від трьох до чотирьох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або виправні роботи на строк від одного до двох років, або обмеження волі на строк до п’яти років, або позбавлення волі на строк до трьох років. Зараз поліціянти встановлюють інших можливих потерпілих у цій справі.