Пам’ятаємо про загиблих, дякуємо живим

Урочистий захід до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав відбувся у великому залі адмінбудинку.
До воїнів-інтернаціоналістів Кагарличчини з теплим словом вдячності звернувся Кагарлицький міський голова Олександр Панюта, який за героїзм, мужність та звитягу, виявлені під час виконання військового обов’язку, вручив подяки Кагарлицької міської територіальної громади учасникам бойових дій: Вадиму Борисенку, Василю Заїці, Віталію Комлику, Анатолію Зінченку, Юрію Плигуну, Павлу Євтушенку, Анатолію Мигитці, Василю Лакатошу.
Хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять наших земляків Тараса Шевченка та Віктора Зеленського, які загинули в Афганістані.
Зворушливим був виступ школярів – учасників драматичного колективу, які чуттєво декламували вірші.
Слова вдячності усім, хто пам’ятає про воїнів-інтернаціоналістів Кагарличчини, звучали від голови Спілки Кагарлицької організації УКСВА, учасника війни в Афганістані Юрія Плигуна.
У Кагарлицькому парку відбулося покладання квітів до пам’ятного знаку воїнам-інтернаціоналістам.
У Кагарлицькій громаді близько сотні учасників бойових дій, які служили на територіях інших держав. Із них 53 воїни воювали в Афганістані, 18 – у Чехословаччині, по 2 – в Югославії, Іраку та Єгипті, по 1-му – на Кубі, у Косово, Ліберії, Сьєрра-Леоне. Семеро брали участь у розмінуванні. Кожен четвертий воїн-інтернаціоналіст нашої МТГ нагороджений орденами та почесними медалями.