Пожежа забрала життя

29 грудня 2020 року о 20 годині 25 хвилин на пункт зв’язку 19-ДПРЧ міста Кагарлик надійшло повідомлення про загорання житлового будинку в селі Півці по вулиці 1-го Травня.
На гасіння пожежі о 20 годині 26 хвилин виїхав черговий караул 20-ДПРЧ міста Ржищів.
По прибутті до місця виклику о 20 годині 50 хвилин встановлено, що горить перекриття житлового будинку.
В результаті оперативних дій о 21 годині 13 хвилин пожежу вдалося локалізувати. А о 21 годині 42 хвилини була проведена її повна ліквідація.
Внаслідок пожежі було пошкоджено дерев’яне перекриття та речі домашнього вжитку. Постраждалі відсутні.

1 січня 2021 року о 19 годині 45 хвилин на пункт зв’язку 19-ДПРЧ міста Кагарлик надійшло повідомлення про загорання літньої кухні в селі Яблунівка по вулиці Польова.
На гасіння пожежі о 19 годині 46 хвилин виїхав черговий караул 20-ДПРЧ міста Ржищів.
По прибутті до місця виклику о 20 годині 12 хвилин встановлено, що горить літня кухня.
В результаті оперативних дій о 20 годині 17 хвилин пожежу вдалося локалізувати. А о 21 годині 15 хвилин була проведена її повна ліквідація.
Внаслідок пожежі загинув власник будівлі 1947 року народження та пожежою знищено покрівлю та перекриття літньої кухні на площі 9 м2, кімната всередині та речі домашнього вжитку.

ПАМ’ЯТАЙТЕ:
- не допускайте використання для обігріву приміщень несертифікованих та саморобних нагрівальних приладів та газових кухонних плит;
- в разі використання серійних нагрівальних пристроїв прослідкуйте за тим, щоб вони були встановлені таким чином, щоб уникнути перекидання, обмежте доступ до них дітей;
- відстань від приладів електроопалення до горючих матеріалів і конструкцій має становити не менше 0,25 м;
- дотримуйтесь правил пожежної безпеки при використанні індивідуальних систем опалення та систем пічного опалення в будинках;
- не залишайте без нагляду у разі виходу з приміщень увімкнені в електромережу нагрівальні прилади, телевізори, праски тощо;
- намагайтеся уникати перевантаження електричних мереж, не вмикайте одночасно побутові електроспоживачі значної потужності.
У разі виникнення пожежі негайно телефонуйте 101.