Затверджено бюджет громади на 2021 рік

Депутати Кагарлицької міської ради затвердили бюджет на 2021 рік. Головний кошторис Кагарлицької громади становить 256 мільйонів 769 тисяч гривень.
Третя сесія Кагарлицької міської ради VIII скликання відбулася 24 грудня. Вела її секретар Кагарлицької міської ради Людмила Демиденко. На засіданні були присутні 22 депутати із 26. А до порядку денного засідання було включено 97 питань.
Зважаючи на планові надходження до бюджету міської ради, було вирішено зменшити рівень премій міському голові до 30%, а секретарю міськради, заступникам міського голови та керуючому апаратом - до 20% посадових окладів.
Бюджет Кагарлицької міської територіальної громади по власних та закріплених доходах обраховано в сумі 174 мільйони 429 тисяч гривень. А з врахуванням офіційних трансфертів (субвенцій та дотацій із різних бюджетів) - 256 мільйонів 769 тисяч гривень.
Також депутати прийняли рішення по організації харчування у дошкільних та загальноосвітніх закладах громади. Зокрема встановлено, що розмір плати за харчування дітей у дитсадках міста становитиме 60 відсотків від фактичної вартості харчування на день, а сіл - 40 відсотків.
Від плати за харчування у міських та сільських дошкільних навчальних закладах та школах звільнили дітей-сиріт, дітей з особливими освітніми потребами, які навчаються у інклюзивних групах, дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей-інвалідів, дітей учасників бойових дій, військовослужбовців, що проходять службу за контрактом в зоні АТО, які зареєстровані або постійно проживають в Кагарлицькій міській територіальній громаді, дітей із сімей, які отримують допомогу як малозабезпечені.
У власність Кагарлицької територіальної громади було прийнято землі державної власності, які знаходяться за межами населених пунктів. Загалом - це 1861 гектар.
Також було розглянуто та прийнято 21 різнопланову програму, розглянуто земельні питання, питання управління майном спільної власності, природоохоронні заходи. Внесено зміни до бюджетів сіл Мирівка і Бурти тощо.
Детальніше про те, звідки, за рахунок чого планується наповнювати бюджет громади та на що витрачати кошти платників податків, ми розповідатимемо у “Віснику Кагарличчини” уже в наступному році.