Благоустрій у районі триває

26 червня відбулася колегія Кагарлицької районної державної адміністрації. Вів її голова РДА Ігор Будюк.
Під час засідання розглянуто стан благоустрою в населених пунктах району. З цього питання доповідала Клавдія Дячкова, головний спеціаліст відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства, енергетики і цивільного захисту РДА.
Зокрема, вона повідомила, що під час двомісячника благоустрою населених пунктів у районі впорядковано всі прибудинкові території біля багатоквартирних будинків, території шкіл, дитячих садочків, адмінприміщень, прибрано тротуари, побілені дерева, пофарбовані дитячі та спортивні майданчики, вирізано кущі та чагарники, почищені узбіччя доріг та тротуарів.
Зусиллями сільських рад та міста проведено суботники на сільських та міських кладовищах.
11 квітня пройшли акції «Посади своє дерево» та «Зробимо Україну чистою!»
До належного стану приведено території 16 парків та скверів. Для відновлення зеленого фонду висаджено 500 саджанців дерев та 200 кущів.
Ліквідовано 30 несанкціонованих сміттєзвалищ. Значний обсяг робіт в основному проведений силами працівників сільських рад та міста.
На електронному сервері Мінприроди України «Інтерактивна мапа» було зареєстровано два звернення жителів району щодо ліквідації несанкціонованих стихійних сміттєзвалищ, а саме: у місті Кагарлик та селі Великі Пріцьки. Працівники КП «Міськрембудсервіс» 9 червня ліквідували несанкціоноване сміттєзвалище в кінці вулиці Південна.
За інформацією виконкому Великопріцьківської сільської ради, сміттєзвалище, яке вказане в координатах мапи, ліквідоване ще в жовтні 2019 року. Сміття вивезене особою, яку встановлено, та складено протокол про адміністративне порушення. Побутові відходи прибрані.
Нині продовжуються роботи із благоустрою населених пунктів.
- Хоча двомісячник благоустрою завершено і запланований обсяг робіт з прибирання та впорядкування територій населених пунктів виконано, та хотілося б наголосити на тому, що ці роботи потрібно проводити й в подальшому та вчасно, - наголосила доповідачка.
Співдоповідачами з цього питання виступили сільські голови Олександр Микитянський (Великі Пріцьки), Тетяна Богданець (Новосілки), Микола Литвин (Слобода), Володимир Михайленко (Стави), Микола Петренко (Шпендівка).
Також сільські голови порушили питання щодо видалення сухостійних дерев та чагарників на узбіччях доріг державного та місцевого значення. Адже ті становлять загрозу руху, особливо під час вітряної погоди.
За підсумками засідання прийняті відповідні рішення та видані доручення.