«Ви йшли за нас, ви йшли на вірну смерть. Ви не боялися нікого і нічого...»

Мітинг з нагоди Дня героїв Небесної Сотні традиційно відбувся у місті біля пам’ятника. Розпочався він із покладання квітів.

Ведучий заходу Володимир Чоповський зауважив: «Сьогодні ми колективно вшановуємо пам’ять загиблих за велику ідею Справедливості. Не диктатури писаного людиною закону, не свавілля і всевладності мамони, а Справедливості».

До присутніх звернулися голова Кагарлицької районної ради Іван Семцов і перший заступник міського голови Олег Пурій. Іван Семцов у своїй промові зазначив, що у період з 18 по 20 лютого 2014 року під час протестних акцій в Києві сталися найбільш драматичні події, що призвели до масової загибелі патріотів України. Саме в ці дні снайпери розстрілювали беззахисних людей на Майдані. Під час сутичок протестувальників із силовиками в центрі Києва загинуло понад сто осіб, сотні були поранені. Згодом загиблих учасників акцій протесту почали називати «Небесною Сотнею». Всього під час Євромайдану було поранено 2,5 тисячі людей, 104 з них загинули. Подвиг героїв Небесної Сотні, які пожертвували своїм життям за наше майбутнє, є для українців моральним еталоном та дороговказом у відстоюванні обраного шляху до зміцнення незалежності та демократії.

Герої Небесної Сотні змінили за кілька днів жорстокої боротьби із диктаторським режимом перебіг новітньої світової історії.

Сьогодні ми всі єдині у прагненні зберегти пам’ять про героїзм Небесної Сотні, плекання патріотичного духу і розбудови Української держави на засадах національної і соціальної справедливості. Ми низько вклоняємося тим патріотам, які розпочали і продовжують боротьбу за нашу незалежність.

Щемливі вірші звучали з вуст школярів - Анни Попович та Анни-Марії Чоповської.

Ведучий закликав згадати в молитві героїв, які поклали свої голови за наше майбутнє. Хай пам’ять усіх невинно убитих згуртує нас, дасть сили та волю, мудрість і наснагу для зміцнення власної держави на своїй землі.

У мітингу взяли участь громадськість міста, представники підприємств, установ, організацій, Кагарлицької районної організації партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність».

Поминальну літію відслужило духовенство Української православної церкви Київського патріархату.