Своєчасна допомога

В умовах поширення коронавірусної інфекції багато говориться про створення для медиків належних умов праці та забезпечення їх найнеобхіднішим. І дійсно, за останні два місяці матеріальна база відділень, де борються з СОVІD-19, суттєво покращилася. Втім, коли на рівні держави вирішують глобальні проблеми, на місцях медпрацівники часто змушені вирішувати поточні питання, як правило, за допомогою місцевих бізнесменів.

Взяти, приміром, відділення анестезії з ліжками інтенсивної терапії Кагарлицької ЦРЛ, де лікуються важкохворі, в т. ч. й з коронавірусною інфекцією.
Свого часу для реанімації (як по-простому це відділення називають люди) керівник фермерського господарства Олександр Широкоступ придбав пральну машину. Нещодавно ж, на прохання медпрацівників відгукнувся Микола Гриценко, передавши їм новий потужний обігрівач UFO та сушарку білизни.

- Нам доводиться прати щоденно по 10 комплектів одягу для шести медпрацівників, - розповідає сестра-господиня Наталія Бідна. - Якщо раніше одяг висихав по 2-3 дні, особливо ж за дощової погоди, то нині - набагато швидше. Нам дійсно стало значно легше працювати - навіть не віриться, що вже не потрібно досушувати одяг фенами та прасками.

- Це вже не перша допомога відділенню від Миколи Гриценка, - доповнює старша медсестра Ольга Кулініченко. - До цього він передав нам лінолеум для сестринської кімнати, а ще раніше його працівники встановили жалюзі на всі вікна відділення. Всі ми йому щиро вдячні за своєчасну допомогу, за його безвідмовність та людяність.