Протидія коронавірусу в Кагарлицькому районі: "МХП - Громаді" та "Агрофорт" залучають ресурси

На сьогоднішній день бізнес на передовій не лише в економічних питаннях, а й в медичних також. З метою недопущення поширення COVID-19 на Кагарличчині підприємства, влада і пересічні громадяни об’єднали свої зусилля. «Агрофорт» також підтримав медицину у всіх регіонах своєї присутності.

20 тис. грн за сприяння Благодійного фонду «МХП – Громаді» було виділено керівництвом підприємства для потреб медичних закладів Кагарлицького району. Крім того, «Агрофорт» самостійно закупив та передав 100 шт захисних костюмів, що є найбільш затребуваними серед засобів індивідуального захисту для медиків.

Нагадаємо, що МХП взяв під свою опіку Вінницьку та Черкаську області як регіони, де розміщені основні виробничі потужності холдингу. На їхні потреби було виділено 15 і 14 млн грн відповідно. Ще 55 млн грн додатково перераховано до загальнонаціонального фонду протидії коронавірусу.

За словами жителів м. Кагарлик така допомога надзвичайно важлива і потрібна, бо медперсонал контактує з великою кількістю пацієнтів, тому їхня безпека має бути на першому місці, адже це ті, хто може врятувати кожному з нас життя в тій чи іншій ситуації.

Варто зазначити, що до боротьби із розповсюдженням коронавірусної інфекції в Кагарлицькому районі свої ресурси залучає не лише «Агрофорт». На заклик долучитися допомогти медикам крім благодійників прийшли і самі жителі міста та сіл району.

«Хочу подякувати в першу чергу медикам за те, що вони прийняли удар COVID-19 та працюють в умовах надзвичайної ситуації, — говорить Андрій Воробчак, директор ПрАТ «Агрофорт». — Щирих слів і подяки заслуговують також всі працівники, які в умовах карантину повинні були виходити на роботу, щоб на поличках в супермаркетах не меншало продуктів харчування. Дякую вам за вашу нелегку працю, за те, що ви є відповідальними до свого життя, своєї громади та всієї України».