Карантин на Кагарличчині: проїзд за спецквитками та дезінфекція під’їздів будинків

На позачерговому засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Кагарлицького району, яке пройшло 23 березня, прийняли рішення стосовно дезінфекційних заходів та перевезення медиків.

Також прийнято й інші рішення, щоб запобігти розповсюдженню на території Кагарличчини COVID-19.

Зокрема, працівникам підприємств, установ та організацій, які забезпечують життєдіяльність Кагарлицького району (медики, комунальники, держслужбовці, поліціянти, рятувальники тощо) буде видано спеціальні квитки-перепустки для проїзду у наземному транспорті.

Також запроваджується щоденне довезення на місце роботи працівників Кагарлицької центральної лікарні із сіл Переселення та Слобода шкільним автобусом о 07:30 та о 08:00 відповідно. Таке перевезення здійснюватимуть за умови, що в пасажира буде засіб індивідуального захисту та спецквиток і посвідчення особи.

Прийнято рішення й з проведення дезінфекції під’їздів та ліфтів багатоквартирних будинків. Також продовжуватиметься дезінфекція зупинок транспорту та подібних місць скупчення громадян, дитячих майданчиків. Заберпечити проведення таких робіт мають міська та сільські ради. А допомагатиме в обробці Кагарлицький районний сектор ДСНС.