Ухвалено районний бюджет на наступний рік

На черговому засіданні 50-ї сесії районної ради, яка відбулася 19 грудня, 11 депутатів оголосили про свій вихід з депутатської фракції політичної партії ВО “Батьківщина”. Про це оголосив голова районної ради Іван Семцов на початку роботи сесії. Зокрема, таке бажання виявили Ігор Будюк, Анатолій Ворона, Світлана Колосовська, Павло Кушнір, Володимир Мартиненко, Надія Мартиненко, Володимир Онука, Людмила Онука, Іван Палій, Ніна Реміз та Сергій Шостак. Також Іван Семцов оголосив про створення депутатської групи “Разом за Київщину”, до якої увійшли 11 депутатів, які залишили депутатську фракцію ПП ВО “Батьківщина”.
По цьому депутати приступили до розгляду питань порядку денного.
Після внесення змін у рішення 39-ї сесії районної ради від 21.12.2018 № 347-39(ІІ)-VII «Про районний бюджет Кагарлицького району на 2019 рік» та додатків до нього, було затверджено районний бюджет Кагарлицького району на 2020 рік. Детальніше з його показниками ми ознайомимо наших читачів у наступних номерах.
По цьому депутати розглянули та затвердили прогноз районного бюджету Кагарлицького району на 2021-2022 роки, прийняли рішення щодо встановлення надбавок голові районної ради та його заступнику на 2020 рік, затверди­ли кошторис витрат на утримання виконавчого апарату районної ради на 2020 рік та план роботи Кагарлицької райради на І півріччя 2020 року.
Розгляд одного з питань порядку денного, а саме: про порядок відрахування господарськими організаціями до районного бюджету частини чистого прибутку (доходу) в 2020 році, було перенесено, оскільки, за словами депутата Анатолія Ворони, постійна комісія не змогла ухвалити позитивне рішення через брак необхідної інформації.
Про організацію харчування у дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладах Кагарлицького району на 2020 рік доповіла начальник відділу освіти РДА Надія Омельченко. Зокрема, вона подякувала керівникам сільгосппідприємств, міському та сільським головам, які у 2019 році долучилися до організації харчування дітей в навчальних закладах району. Також поінформувала, що на наступний рік (а з 2 січня 2020 року розпочнуться тендерні процедури на закупівлю послуг з організації харчування) вже виділено кошти з районного, міських та сільських бюджетів у розмірі 1 млн 176 тис. гривень. Окрім цього, за словами Надії Омельченко, на ці потреби будуть виділені кошти ще й з державного та обласного бюджетів, адже 2020 рік буде проходити під гаслом забезпечення якісного харчування в освітньому середовищі.
З іншого питання - про внесення змін у рішення сесії районної ради №359-39(ІІ)-VII від 20.12.2018 «Про Програму організації та проведення громадських та інших робіт тимчасового характеру в 2019 - 2023 роках у Кагарлицькому районі» - доповідала начальник Кагарлицького районного центру зайнятості Світлана Нагорна.
З усіх цих питань депутати прийняли відповідні рішення.
Заслухавши доповідь голови райради Івана Семцова про управління об’єктами майна спільної власності територіальних громад Кагарлицького району, депутати ухвалили рішення, згідно з яким було продовжено дію контрактів терміном на два роки - з
1 січня 2020 по 31 грудня 2021 року - з директором комунального закладу Кагарлицької районної ради «Музей-меморіальний комплекс «Букринський плацдарм» Наталією Миненко, завідувачем Кагарлицького районного КП «Профілактична дезінфекція» Володимиром Янченком, завідувачем КП «Кагарлицька центральна районна аптека
№ 9» Галиною Осадчою, директором телестудії «ТБ Кагарлик» Григорієм Лавриненком та директором КП Кагарлицької районної ради «Фізкультурно-оздоровчий комплекс Кагарличчини» Віктором Лисенком.
По цьому Іван Семцов оголосив перерву у роботі 50-ї сесії районної ради.