Затверджено Програму соціально-економічного і культурного розвитку району на 2018 рік

1 лютого відбулося засідання чергової 30 сесії районної ради під головуванням Івана Семцова. В її роботі взяли участь керівники районних установ та організацій, міський та сільські голови, представники місцевої прокуратури та Національної поліції.

На початку засідання депутатський корпус одноголосно підтримав депутатські запити Олександра Широкоступа щодо обслуговування та розчищення доріг в Кагарлицькому районі і недопустимості закриття ветлабораторії та Петра Папіженка щодо зняття ПДВ з сільськогосподарської продукції.

По цьому районна рада приступила до розгляду питань порядку денного. Зокрема, депутати внесли зміни у рішення 29-ї сесії районної ради від 21.12.2017 № 264-29-VII «Про районний бюджет Кагарлицького району на 2018 рік» та додатків до нього, затвердили Програму соціально-економічного і культурного розвитку Кагарлицького району на 2018 рік (з її змістом читачі газети зможуть ознайомитися в наступних номерах видання), а також внесли зміни в додаток до рішення сесії районної ради № 133-14-VII від 06.10.2016 «Про затвердження списку присяжних Кагарлицького районного суду Київської області».

По цьому на сесії було ухвалене рішення про дострокове припинення повноважень депутата районної ради Юрія Аллазарова у зв’язку з його особистою заявою та звернення до Кагарлицької районної виборчої комісії Київської області для прийняття рішення про визнання обраним депутатом районної ради наступного за черговістю кандидата у депутати у виборчому списку Територіальної організації Політичної партії «Опозиційний блок» в Кагарлицькому районі Київської області.