Радо прийняли студентів-практикантів

Вже багато років Кузьминецька ЗОШ надає можливість студентам Ржищівських навчальних закладів проходити виробничу практику на своїй базі. Ось і на початку цього року в котрий раз радо відкрила двері для студентів-практикантів одразу з двох навчальних закладів міста Ржищева. Наш колектив поповнили троє студентів: Дарина Борисенко, студентка Ржищівського професійного ліцею, Тетяна Путаненко та Вікторія Омельченко, студентки Ржищівського гуманітарного коледжу.

Приймаючи студентів і усвідомлюючи всю важливість і відповідальність, яка покладена на педагогічний заклад, вчителі всіляко підтримують і допомагають майбутнім спеціалістам. Забезпечують обладнанням, надають документацію, що необхідна для виконання програм практики. Особливо піклуються про дівчат керівники практики Тетяна Козинець – головний кухар школи; Катерина Майданюк та Лариса Павлова – вчителі початкових класів.

Студентка ДНЗ «Ржищівський професійний ліцей» м. Ржищів Дарина Борисенко, випускниця Кузьминецької ЗОШ, показала себе як старанна і вправна практикантка. Має багато професійних знань, які з задоволенням використовує на робочому місці. Керівник практики Тетяна Іванівна відмітила якісні знання, які студентка здобула в ліцеї.

Тетяна Путаненко теж, до речі, випускниця Кузьминецької ЗОШ, і Вікторія Омельченко мають педагогічний напрямок освіти. Професійні поради, цікаві методи викладу матеріалу та багато інших знань та умінь передають досвідчені вчителі-наставники дівчатам. У свою чергу студентки-педагоги застосовують нові методики роботи, розвивають принципи і засади створення «нової початкової школи», показують всі вміння, яких навчилися в своєму навчальному закладі.

Плідна співпраця шкільних педагогів та педагогів середнього професійного навчання створює суттєві перспективи для запов-

нення вищих навчальних закладів освіченими, талановитими студентами і дає надію на гідне європейське майбутнє України.