Хто з депутатів Кагарлицької районної ради найчастіше прогулює сесії?

З метою підвищення ефективності роботи районної ради та її органів, на останньому засіданні сесії було вирішено постійно інформувати виборців про участь депутатів райради у сесіях через місцеві засоби масової інформації.
Прокоментувати це рішення ми попросили голову районної ради Івана Семцова.
- Аналіз відвідувань депутатами сьомого скликання пленарних засідань сесій районної ради свідчить, що 5 депутатів з різних причин пропустили більше половини пленарних засідань ради, ще 11 пропустили понад 15 засідань. Причому, такі депутати, як Р. Козуб, В. Коробенко, І. Мінєєв переважну більшість засідань пропустили без поважних причин.
Варто відмітити наступну закономірність – ті депутати, які мають високий показник відвідуваності постійних комісій, регулярно відвідують і пленарні засідання сесій.
Нагадаю, що відповідно до Закону України “Про статус депутатів місцевих рад”, у разі пропуску депутатом протягом року більше половини пленарних засідань ради або засідань постійної комісії, членом якої він є, невиконання ним без поважних причин рішень і доручень ради та її органів відповідна рада може звернутися до виборців з пропозицією про відкликання такого депутата у встановленому законом порядку.

vidv