У Буртах пролунав перший дзвоник

День знань і Свято першого дзвоника в Буртівській ЗОШ відбулося на шкільному подвір’ї, де по периметру були розставлені лавочки і стільці для гостей дійства і самих діток. Коли всі класи зайняли свої місця на майдані, настала черга першокласників. Вони по списку виходили і рівнялися в шеренгу разом з батьками. І лише згодом перебралися на килим з дитячими іграшками під опіку класного керівника.
Першим із початком навчального року загал привітав директор закладу Михайло Михайлов. Він розповів також про підготовку школи до навчання, подякував батькам, педколективу, спонсорам за сприяння у цій справі. Далі він вручив подяки і грамоти різного рівня вчителям та учням школи, батьківським колективам та благодійникам, які допомагають закладу.
Із вітаннями до учасників заходу звернулися також голова Буртівської громади Олександр Драган, колишній учень школи, а нині професор КНУ імені Т. Г. Шевченка Григорій Савченко, настоятель сільського храму отець Іван.
Заключним акордом свята став перший дзвоник із рук першокласників та урочисте входження в приміщення ЗОШ через розкішну арку із повітряних кульок всіх класів.
У рамках шкільного свята було проведено патріотичний захід - відкриття меморіальної дошки Герою України, найстаршому учаснику Небесної Сотні, уродженцю Буртів Івану Максимовичу Наконечному.