Напад на депутата обласної ради

За процесуального керівництва Кагарлицької місцевої прокуратури повідомлено про підозру громадянину, який скоїв напад на депутата Київської обласної ради.

Встановлено, що 22.01.2018 підозрюваний з невстановленою досудовим розслідуванням метою перебував поблизу офісу депутата Київської обласної ради Карлюка В.І.

Близько 17 години, коли депутат рухався від свого офісу у напрямку до власного автомобіля, підозрюваний, усвідомлюючи, що перебуває в громадському місці та за його діями спостерігають, підбіг до Карлюка В.І. і, керуючись хуліганськими мотивами, заздалегідь заготовленим предметом, зовні схожим на ручну гранату Ф1, завдав потерпілому удар в задню ліву потиличну частину голови.

В подальшому, наголосивши присутнім на наявності у нього бойової гранати та намірі її застосувати, підозрюваний спробував залишити місце події, проте був затриманий правоохоронцями.

Згідно з довідкою Кагарлицької центральної районної лікарні, у Карлюка В.І. виявлені тілесні ушкодження у вигляді закритої черепно-мозкової травми, струс головного мозку та садна потиличної частини голови.

33-річному чоловіку повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.4 ст.296 Кримінального кодексу України, а саме хуліганства, вчиненого із застосуванням предмета, заздалегідь заготовленого для нанесення тілесних ушкоджень, якою передбачено покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 3 до 7 років.

Досудове розслідування триває.