З вогняної пастки і льодового полону визволяли кагарлицькі рятувальники людей

У період з 15 січня по 22 січня на території Кагарлицького району виникло 2 пожежі.

16 січня о 19 годині 10 хвилин до рятувальної частини надійшло повідомлення про загорання житлового будинку в с. Панікарча. Рятувальники одразу вирушили на гасіння пожежі. На момент прибуття вогнем охоплена кімната споруди. Вогнеборцям вдалося ліквідувати пожежу о 22 годині. Вогнем та високою температурою пошкоджено стелю та перекриття на площі 24 кв. м.

Пожежникам вдалося запобігти перекидання вогню по всій площі будівлі.

18 січня о 19 годині 37 хвилин до рятувальної частини надійшло повідомлення про загорання житлового будинку в селі Гребені. Рятувальники одразу вирушили на гасіння пожежі. На момент прибуття вогнем була охоплена будівля по всій площі. Провівши оперативну розвідку, з’ясувалось, що в будинку перебувають люди. Рятувальникам вдалося евакуювати з полум’я 4 осіб. Одна людина отримала опіки 1-2 ступеня, інші 3 особи надихались чадного газу. Вдалося ліквідувати пожежу о 23 годині 30 хвилин.

Внаслідок пожежі пошкоджено стіни та перекриття на площі 55 кв. м.

Також 19-ю рятувальною частиною м. Кагарлик було проведено аварійно-рятувальні роботи з буксирування автомобілів, які застрягали в снігових заметах:

- 18 січня на автошляху Кагарлик-Слобода рятувальники дістали з снігового замету вантажний автомобіль DAF;

- 20 січня на автошляху Кагарлик-Стайки рятувальники дістали з снігового замету автомобіль Hyundai Tucson, в якому знаходились 2 дітей та 2 дорослих;

- 20 січня поблизу села переселення рятувальники дістали з снігового замету вантажний автомобіль DAF;

- 20 січня на автошляху Київ-Знам’янка надано допомогу потерпілим, які потрапили в ДТП, серед яких 3 жінки, 2 дітей та 1 чоловік;

- 21 січня поблизу села Халча рятувальники дістали з снігового замету вантажний автомобіль DAF;

- 21 січня поблизу міста Ржищів рятувальники дістали з снігового замету вантажний автомобіль DAF;

- 22 січня проведено транспортування жінки, якій стало зле, до карети швидкої допомоги, так як швидка через снігові замети не мала змоги доїхати до виклику.