В єдності - наша сила!

У великому залі адмінбудинку відбувся урочистий захід з нагоди Дня Соборності України за участю в. о. голови районної державної адміністрації Романа Коваленка, голови районної ради Івана Семцова, заступника голови райдержадміністрації Світлани Синюк, керівника апарату районної державної адміністрації Людмили Демиденко, секретаря міської ради Любові Коваль, представників органів місцевого самоврядування, установ, організацій, підприємств, громадськості.

У ході дійства відбулося покладання квітів до пам’ятників Тарасу Шевченку та Героям Небесної Сотні.

Хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять усіх борців за незалежність України.

Голова районної ради Іван Семцов звернувся до учасників заходу із словами: «У цей день ми особливо повинні задуматись над істиною: незважаючи на те, де ми народилися чи живемо - на Донбасі чи на Поліссі, Київщині чи Галичині - ми є українцями, нащадками лицарів Київської Русі й запорізьких козаків. Це усвідомлення, а також любов до рідної землі й земляків, насправді важливіше за будь-які партійні уподобання й політичні розбіжності. В єдності - наша сила!»

Звучали тематичні пісні у виконанні учнів Кагарлицької районної школи мистецтв та учасників художньої самодіяльності району.