Двоє загиблих від дерев

У період з 1 по 15 січня до Кагарлицького відділення поліції надійшло 187 заяв і повідомлень про злочини і події, що вчинені або готуються. В останній час спостерігається значний ріст таких видів злочинів, як крадіжки особистого майна, шахрайство та інші. Тому велика увага керівництва відділення приділяється профілактиці правопорушень, як провідної ланки роботи дільничних інспекторів поліції та інспекторів патрульної служби, адже саме від цього і залежить криміногенна ситуація на території Кагарлицького району.

Так, 1.01. о 17:40 до Кагарлицького відділення поліції надійшло повідомлення зі служби 102 від гр-на. Н. про те, що в с. Черняхів його побили наглядно відомі особи. На даний час проводяться оперативно-розшукові заходи зі встановлення нападників.

2.01. о 01:16  надійшло повідомлення, що о 01:15 в с. Черняхів заявник побачив, як з магазину викрали майно. Виїздом СОГ на місце події підозрюваного було затримано, проводяться слідчі дії.

4.01. о 13:17 надійшло повідомлення, що в с. Халча до приїзду швидкої допомоги помер гр-н. М. На нього впало дерево. Проводиться перевірка.

5.01. о 17:59 надійшло повідомлення, що о 17:45 до приймального відділення Кагарлицької ЦРЛ доставлено жительку

с. Слобода з переохолодженням та саднами на обличчі. 6.01. в реанімаційному відділенні Кагарлицької ЦРЛ ця громадянка померла. За даним фактом проводиться перевірка.

6.01. надійшла письмова заява від гр-ки. Н., жительки м. Кагарлик, про те, що вона в приміщенні Кагарлицької ЦРЛ залишила свій мобільний телефон та згодом виявила його відсутність. На даний час проводяться оперативно-розшукові заходи зі встановлення місцезнаходження мобільного телефону.

9.01. о 16:36 надійшло повідомлення, що о 16:35 в с. Новосілки помер чоловік. Виїздом СОГ на місце події було з’ясовано, що чоловік під час спилювання дерева не дотримався заходів особистої безпеки та під час падіння дерева не встиг відбігти на безпечну відстань, внаслідок чого дерево впало на чоловіка, який від отриманих травм помер на місці. За даним фактом проводиться перевірка.

10.01. надійшло повідомлення, що в с. Липовець невідомі викрали тюнер з будинку. На даний час проводяться оперативно-розшукові заходи.

11.01. надійшла письмова заява від гр-ки. Л., жительки

с. Стрітівка, про те, що її колишній чоловік ухиляється від сплати аліментів на утримання дочки. За даним фактом проводиться перевірка.

11.01. надійшла письмова заява від гр-на. С., жителя м. Кагарлик, про те, що під час придбання товару через інтернет він здійснив передоплату та по даний час товар не отримав. Проводяться оперативно-розшукові заходи зі встановлення особи продавця.

12.01. надійшла письмова заява від гр-на. В., жителя с. Іванівка, про те, що 11.01 та 12.01 він перерахував гроші невідомій особі на ім’я Володимир за покупку трактора, але по даний час трактор не отримав. А продавець не виходить на зв’язок. На даний час проводяться оперативно-розшукові заходи зі встановлення особи продавця.

13.01. о 13:42 надійшло повідомлення від гр-на. А. про те, що в с. Черняхів, в його будинку зламана решітка, все перевернуто та викрадено особисті речі. Останній раз він був у будинку перед новим роком. На даний час проводяться оперативно-розшукові заходи.

13.01. в одному з торговельних закладів міста Кагарлик спрацювала кнопка тривожного сповіщення, коли один з покупців намагався винести алкогольні напої поза касою. Під час документування крадіжки, правопорушник виявив непокору правоохоронцям та почав розмахувати руками. Працівник поліції охорони відреагував професійно, одразу застосував до нього прийоми самозахисту і затримав чолов’ягу на місці правопорушення. За даним фактом проводиться перевірка.

14.01. до Кагарлицького відділення поліції  надійшла письмова заява від гр-ки. О., жительки м. Кагарлик, про те, що її колишній чоловік ухиляється від сплати аліментів на утримання дітей. За даним фактом проводиться перевірка.