«Це не мене нагородили, це нас усіх»

Минулого понеділка, 14 січня, голова райдержадміністрації роман Коваленко та голова райради Іван Семцов в урочистій обстановці вручили керівнику Кагарлицького районного споживчого товариства Віталію М’яснікову відзнаку Президента України “За гуманітарну участь в антитерористичній операції”.

Віталій Семенович справді доклав немалих зусиль, щоб організувати в своїй установі пункт збору допомоги військовослужбовцям, які захищають територіальну цілісність України на сході, виділивши приміщення і доклавши своїх сил і енергії для доброї справи. Дружно і злагоджено разом з ним працював і його колектив, яким він безперечно пишається.

- Усі зусилля не тільки від нас, у мене на руках списки фермерських господарств, установ, організацій, небайдужих людей Кагарличчини, які доклали своїх коштів, одягу, продуктів харчування, речей першої необхідності, запасних частин до техніки та ще багато чого, щоб допомогти воїнам. Тож ця відзнака (медаль та плакетка) - не моя нагорода, це нагорода усіх нас. Головне - вчасно і від душі.