Сторінками книг Чінгіза Айтматова

12 грудня виповнюється 90 років з дня народження киргизького письменника-прозаїка Чінгіза Айтматова, лауреата Державної премії (1968, 1977, 1983), Героя Соціалістичної праці (1978), автора відомих прозових творів «Плаха», «Джаміля», «Ранні журавлі», «Материнське поле», «Топольок мій у червоній косинці», «прощавай, Гульсари!» та ін.

За підтримки Посольства Киргизької Республіки в Україні Національна бібліотека України для дітей проводить Всеукраїнський конкурс-виставку дитячого малюнка «Сторінками книг Чінгіза Айтматова».

На районний етап конкурсу, який проводив РОМЦНТ відділу культури і туризму, національностей та релігій Кагарлицької РДА, 6 сільськими бібліотеками району було подано 6 робіт користувачів - дітей віком від 6 до 17 років.

У першій категорії (автори від 6 до 9 років) 1 місце зайняла робота Карини Черниш (Халчанська сільська бібліотека) «Перед обличчям безмежного простору людина в човні ніщо» за твором «Рябий пес, що біжить краєм моря».

У другій категорії (автори від 10 до 13 років) 1 місце посіла робота Насті Голянди (Горохівська сільська бібліотека) «Акбаре» за твором «Плаха». 2 місце - робота Яни Юшко (Черняхівська сільська бібліотека) «Мати Олениха» за твором «Мати Олениха».

У третій категорії (автори від 14 до 17 років) 1 місце  отримала робота Володимира Хемія (Ліщинська сільська бібліотека) «Плаха» за твором «Плаха». 2 місце - робота Андрія Островського (Б.-Щучинська сільська бібліотека) «Найпотаємніше» за твором «Ранні журавлі».

Переможців районного туру відзначено грамотами відділу культури та подарунками.

Вітаємо переможців обласного туру – гордість нашого району Карину Черниш (1 місце) та Володимира Хемія (2 місце). Вони посіли призові місця у своїх вікових категоріях та отримали грамоти й подарунки (книги) від дирекції Київської обласної бібліотеки для дітей (генеральний директор М.П. Зніщенко).