Лікарі їдуть у села

25 вересня в Бендюгівку завітала бригада лікарів та фельдшерів зі столиці для медичного обстеження жителів села. Їхній приїзд в населений пункт став можливим завдяки турботам агропромислової корпорації “Успіх”, до складу якої входить в т.ч. і сільгосппідприємство ТОВ “Руфіна-Агро”.

Жителі Бендюгівки мали змогу побувати безкоштовно на прийомі у терапевта, дерматолога, здати аналізи крові на вміст цукру, зробити кардіограму та отримати від кардіолога відповідні рекомендації, перевірити зір, а при потребі й отримати окуляри, - адже ці послуги оплатила корпорація «Успіх».

Всі без винятку, хто бажав перевірити власне здоров’я, того дня могли це зробити у зручний для них час. Лікарі працювали цілий день - до останнього відвідувача. Активність сільських жителів була висока - перші дві години сільський фап був переповнений.

Як нам повідомив представник агропромислової корпорації “Успіх” Богдан Пугарський, подібні медогляди будуть проводитися і в інших населених пунктах, де господарюють підприємства, що входять до складу “Успіху”. Адже в корпорації з повагою ставляться до власних орендодавців. І це проявляється не лише у дотриманні перед ними своїх договірних зобов’язань, а й в проведенні заходів різного спрямування, в т. ч. й спрямованих на профілактику захворювань.