Новорічні дива у Ставівській школі

P1010822Казка – це завжди свято, це перемога добра, це неймовірні дива. А якщо це ще і власна казка! На факультативних заняттях з поетики учні 5-6 класів Ставівської ЗОШ за семестр виконали багато цікавого матеріалу. Та найбільш приємним завданням було скласти та ілюструвати власну зимову казку.

Особливо захоплюючими були казки маленьких авторів Максима Слухая, Олександра Янкевича, Євгенії Чаговець, Богдана Дишлевого, Владислава Крижанівського, Олександри Кравець. Діти 6 класу провели вернісаж своїх казок для учнів 2, 3, 4 класів, що стало новорічним подарунком для малят.

Жоден Новий рік не проходить без ялинки, Діда Мороза, Снігуроньки, казкових героїв, подарунків та театралізованих дійств.

P1010757Для учнів 1-7 класів у школу були запрошені аніматори, які розважали дітей. Дід Мороз, Снігуронька та герой мультика Міньйон разом водили хороводи, розгадували загадки, співали пісні, проводили веселі ігри. У кінці свята діти отримали новорічні подарунки від Діда Мороза та Снігуроньки.

Новорічний Карнавал для учнів 8-10 класів пройшов у формі КВК, де учні представляли свої команди в двох конкурсах: візитка «Мій клас напередодні Нового року» та музичний конкурс «Дива Новорічної ночі». Учні приміряли на себе різні ролі та вживалися в образи літературних героїв. Оригінальним був музичним конкурс команди «Живчики» (9 клас), де провідну роль зіграв капітан Марк Поштар. Тож вони отримали 1 місце в номінації «Глядацькі симпатії». Наймолодша команда «Красавчики» (8 клас), на чолі з капітаном Дмитром Поляковим, стала найкращою, адже їхня візитка була оригінальною і виборола 1 місце. Найменшою за кількістю учасників була команда учнів 10 класу «Новорічні йожики», але вони здивували всіх веселими новорічними колядками та піснями. А неперевершений номер «Панянка і селянка» у виконанні Володимира Науменка та Ангеліни Глобенко підняли всім новорічний настрій.

З хорошим настроєм та веселощами учні та вчителі увійшли у рік жовтої собаки. Тож нехай і вам, шановні кагарличани, цей рік принесе удачу, здоров’я, благополуччя, достаток.