Свято, що об’єднує громаду

Урочистості з нагоди Дня села в Липовці пройшли 24 серпня – в День незалежності України. Затишний сільський Будинок культури зустрічав співом та милозвуччям кожного, хто сюди заходив. А в фойє всі мали змогу ознайомитися з оригінальним витвором Валентини Тесленко – величезним Гербом України, виготовленим з чорнобривців та обрамленим калиною.

Фанфарами й віршами про рідну Батьківщину розпочалися урочистості. Ведучі свята Анна Гусак та Ірина Комлик, а також всі артисти, які того дня брали участь у концерті, доклали максимум зусиль, аби їхній святковий настрій передався кожному, хто завітав у Будинок культури на День села.

Тепло, по-родинному привітав односельчан зі святом очільник громади Василь Тесленко. Голова села побажав усім землякам і гостям миру, довголіття та нев’янучого здоров’я. Також він відзначив, що громада сильна тоді, коли єдина, висловив вдячність усім, хто сприяє її розвитку, хто небайдужий до життя села.

Привітав липівчан того дня і заступник голови Кагарлицької районної ради Олег Волошин. Він вручив Василю Тесленку в подарунок настінний годинник, а також побажав кожній родині щастя, достатку, злагоди та добробуту, а селу - розквіту.

Ведучі свята від усього серця вітали теплими словами односельчан. Було вшановано старожилів, багатодітні сім’ї, наймолодших жителів, іменинників. Зокрема, найстаршу жительку села Ірину Тесленко, земляків, які відсвяткували золоте весілля: Петра Андрійовича та Валентину Миколаївну Старинців, Івана Дмитровича та Ольгу Михайлівну Тищенків. Слова вдячності лунали і працівникам закладів соцсфери, сільської ради, закладів культури та медицини.

Хвилиною мовчання було вшановано пам’ять загиблих воїнів та всіх, хто не вижив під час голодоморів.

Свої музичні композиції та віршовані вітання того дня дарував землякам колектив Липовецького БК «Криниченька», до складу якого входять Ольга Ковальчук, Ніна Ситниченко, Валентина Охрімчук, Любов Сінченко, Олена Хоменко, Любов Таран та художній керівник Ніна Яременко. Радував зал своїм співом і танцями також дитячий колектив “Веселка” (Марина Лисенко, Аня Лисенко, Марія Гусак, Даша Ненюк та Іларія Каліка). Вірші, присвячені рідному краю та Україні, декламували юні липівчани: Оксана Блищик, Андрій Гусак, Марія Гусак, Аня та Марина Лисенки, Марина Мазепа, Анастасія Шляхта і Даша Ненюк.

По завершенні концерту всі, хто бажав, мав змогу взяти участь у безпрограшній лотереї, організованій за сприяння ТОВ “Дан-фарм Україна”, а ще - різноманітних конкурсах та дискотеці.