Аншлаг в Леонівці: в залі і на сцені

День села у Леонівці відзначали у велике релігійне свято - Преображення Господа Бога і Спаса нашого Іісуса Христа. А тому, можливо, і цей фактор сприяв аншлагу у затишному після ремонту Будинку культури. Люди підходили і підходили, а тому організаторам заходу довелося заносити і встановлювати в залі додаткові лавки для сидіння.

Кидалася в очі і велика кількість осіб в сценічних костюмах та національному вбранні. Як виявилося пізніше, на іменини Леонівки були запрошені художні колективи «Любисток» із сусідньої Григорівки, гурти «Акорд» із Обухова, «Лілея» з Горохового та «Мережка» Антонівського сільського клубу. Хоча левову долю концерту склали виступи сільського аматорського колективу «Рідні наспіви», в тому числі - виконання Гімну України на початку зібрання. А ще були прекрасні сольні виступи самодіяльних талантів Марти Странікової (пісні «Дощик» та «Перший клас»), Софії Якімової («Сонечко»), Ріти Комісаренко, Олени Кузьменко («Святкова») та інших.

Як і годиться, із Днем села громаду привітали настоятель сільського храму Пресвятої Богородиці отець Володимир, голова села Іван Владимиров, голови сусідніх громад із Черняхова та горохового Володимир Безвербний та Володимир Демиденко. Від керівництва району щирі вітання та подарунок селянам адресувала заступник голови РДА Світлана Синюк.

За традиційним сценарієм на святі села були вшановані та відзначені подарунками найстарша жителька Леонівки Марія Макарівна Кріпка, 70-річні ювіляри Ольга Шморгун, Марія Кисіль, Марія Тринєєва, Любов Дульнєва і Микола Петров; подружжя Леоніда та Вікторії Пугачів з народженням донечки Соломії; цьогорічних першокласників Андрія Лаускіса і Крістіну Котючу; а також переможці огляду-конкурсу за звання «Двір зразкового порядку» Євгеній Трепетьон, Надія Бранець та Галина Однокулова.

Хвилиною мовчання та покладанням квітів до Братської могили загиблих воїнів учасниками дійства було вшановано героїв війни.

Як і завжди, найбільше оплесків від зали одержали наймолодші артисти села, які вітали зі сцени своїх рідних.

Окрему шану і вдячність від земляків було адресовано працівникам сільської ради і її голові, медичної установи, торгівлі, поштового відділення, соціальної сфери, сільського господарства.

По завершенні урочистостей в залі Будинку культури свято продовжилося на його подвір’ї. Пригощання, великий вибір товарів від місцевих та приїжджих підприємців, святкова дискотека ще довго тримали людей біля сільського вогнища культури. За що велика подяка спонсорам урочистостей Григорію Кулініченку (СК «Агробізнес»), приватному підприємцю Зої Федоренко, фермерським господарствам Максима Мостового, Сергія Мєшкова, Анатолія Черевка, Дмитра Соломченка, Андрія Припіяла.