Ювілей славного земляка

У липні виповнилося 80 років з дня народження поета-шістдесятника, науковця-фізика Олексія Булиги, який народився у селі Великі Пріцьки 16 липня 1938 року. Відзначено цю подію і на малій батьківщині славного земляка. Так у літературно-мистецькій вітальні Великопріцьківського сільського історико-краєзнавчого музею відбулася виставка матеріалів, що і відвідувачам музею, і користувачам сільської бібліотеки та всім бажаючим розповіла про життєвий і творчий шлях Олексія Булиги.

Жителі та гості села ознайомилися з творчим доробком славного земляка та його професійним набутком, переглянути матеріали про нього, вміщені у ЗМІ, документи та фотоматеріали з сімейного архіву родини Булиг. Зокрема, на виставці були представлені рукописи письменника, диплом про закінчення Київського політехнічного інституту та Патент про винахід.

Бібліотекар Валентина Ільченко розповіла відвідувачам про літературну діяльність Булиги-письменника. А молодший науковий співробітник музею Надія Предченко ознайомила присутніх із життєвим шляхом та професійними здобутками інженера-винахідника.