За сприяння ПрАТ «Агрофорт» лікарі їдуть у села

Медичне обслуговування сільських жителів є одним з пріоритетних у сучасній медицині України.

Актуальність сільської охорони здоров’я визначається станом здоров’я сільських жителів, яке погіршується в зв’язку зі зниженням доступності медичної допомоги.

Тому керівництво ПрАТ «Агрофорт», що входить до складу групи МХП, вирішило допомогти селянам у цьому питанні. 10 та 11 травня підприємство привезло безпосередньо в село спеціалістів медичної компанії «МЕДОГЛЯД+». Це одна з найкращих приватних медичних компаній Києва та Київської області, яка працює на ринку медичних послуг вже більше 13 років.

Медики у складі терапевта, офтальмолога, лаборанта загального аналізу та визначення рівня цукру в крові, ЕКГ-лаборанта, рентген-лаборанта виїзного рентгенологічного кабінету вже побували у селах Шпендівка, Ліщинка та Сущани.

За два дні медичний огляд пройшло більше 100 людей. Найчастіше пацієнти скаржилися на підвищення тиску, головні та серцеві болі, біль у животі та спині. Чимало літніх людей кажуть, що мають проблеми із зором. Для усіх, кому лікар прописав окуляри, підприємство оплатило їх виготовлення. А це понад 50 одиниць.

Як показує практика, виїзні прийоми медиків необхідні сільським жителям. Адже багато хто з них за різних причин і обставин не має можливості відвідати поліклініку.

Загалом мої односельці із нетерпінням чекали на лікарів, – зазначає голова села Шпендівка Микола Петренко, – адже їм дуже зручно проходити медобстеження, не виїжджаючи із села. По-перше, економія коштів на проїзд до міста, а по-друге, не потрібно витрачати час на черги в поліклініці. Тому ми дуже вдячні Людмилі Онуці за таку можливість та хочемо від усього серця подякувати за те, що ви дбаєте про здоров’я селян.