Головна тема – радіо

Якщо на «пряму лінію» зв’язку з головою райдержадміністрації дзвонять з вулиці Українка, що в Переселенні, можна не сумніватися, що мова йтиме про перебої із радіомовленням. Ось і 5 червня, під час чергового прямого зв’язку, який проводив Роман Коваленко, ця закономірність вкотре підтвердилась. Перший дзвінок був саме з вулиці Українка і її жителька була лаконічною: коли тут запрацює радіо?

Голова РДА по телефону зв’язався з керівником дільниці Володимиром Лагутою і той роз’яснив ситуацію. У ці дні ремонтники відновлюють лінію по вул. Каштановій у Кагарлику, а ремонти по вул. Українка в Переселенні заплановано провести 13-14 червня.

Втім, схоже, що Володимиру Лагуті під час проведення «прямих зв’язків» варто перебувати біля керівника району. Адже на кожному такому заході дзвінки жителів району стосуються саме поломок в радіолінії. Ось і цього разу із 5 респондентів всі дзвонили з приводу радіомовлення. Ще два було з тієї ж вул. Українка (Переселення), а також із Стайок (вул. Нагірна) і Краснопілки.