Зігріті «Сонечком»

У благодійному соціально-реабілітаційному центрі «Сонечко», що в Буртах, нині перебуває 11 дітей віком від 3 до 12 років. Це - діти Кагарличчини із функціонально неспроможних сімей Халчі, Новосілок, Стайок, Шубівки тощо.

У День захисту дітей керівник закладу Наталія Рибник над усе хоче, щоб доля до дітей, які пізнали гіркоту життя, була прихильною, щоб наперекір усьому вони стали хорошими людьми, щоб Україна повернулася до них обличчям.

Наталія Іванівна дуже дякує благодійним організаціям Києва, Італії (Катя Гарутті) й Німеччини за свою участь і допомогу дітям закладу. А ще - місцевим благодійникам.

- Це - «Агрофорт», Людмила Валентинівна Онука для наших дітей - як хрещена. Приїжджає кожні 2 тижні, кожного з дітей пригостить, - тепло розповідає про жінку-господарника Наталія Рибник. - Людмила Валентинівна надавала нам транспорт для перевезення палива, продукти харчування. Ми вдячні за те, що цій людині не все одно до долі наших дітей.

Добрим словом хочеться згадати фірму ТОВ «Дан-Фарм України», завдяки данцям діти споживають м’ясо; Павла і Ларису Кушнірів («Лорак») - завдяки цим добрим людям ми маємо овочі і новорічні подарунки; Олег і Володимир вітенки забезпечують нас морквою; ТОВ «АгроУкр» - капустою; від фабрики «Лагода» діти споживають печиво, а від «Кагми» - кожного тижня молочну продукцію.

Спасибі усім добрим людям, хто робить світ кращим.