Творчі діти – майбутнє України!

Під таким гаслом 11 травня відбувся звітний концерт Кагарлицького районного центру дитячої та юнацької творчості.

До всього треба дотику душі – Корінням – в землю, крилами – у небо. Де вічний пошук, там нема межі, Там вічний рух – життя потреба.” Саме цими рядками можна охарактеризувати життя, що вирує за стінами цього закладу. Кожного дня в різні пори року для всіх тут відкриті двері. Місце, де живе чарівна казка творчості, фантазії, майстерності, таланту, любові до дітей і постійного пошуку. Як вже склалося традиційно, вихованці та керівники звітували перед батьками та жителями нашого міста про свої творчі досягнення за навчальний рік і пропонували їм поринути у світ їхніх талантів, адже «Творчі діти – майбутнє України!»

Розпочав концертну програму духовий оркестр, яким уже багато років керує Ігор Ільченко. Порадувала своїм співом і його випускниця Євгенія Хміль.

Дарували своє мистецтво на сцені разом зі своїм наставником Борисом Родиною вихованці студії естрадного співу «Октава» Віталій Сушко, Олександра Осадча, Валерія Дробот, Юлія Моргалюк, Артем Дячук, Іван Коваленко, Ігор Ковровський та Катерина Бірюк.Своїм талантом із глядачами поділилися вихованки вокальної студії «Гармонія» Сніжана та Вероніка Хоходри, керівник Олег Волошин.

Шквал оплесків викликав показ театру мод «Ретро» (керівник - Ганна Ільєнко). Та це й не дивно, адже вихованки театру із колекцією «Інь-янь», яка демонструвалась на сцені, стала лауреатом обласного конкурсу «Феєрія моди».

Гру на фаготі продемонстрував випускник центру, а нині викладач Ігор Витищенко.

Дебютом концертна програма стала для вихованців хореографічної студії «Пульс», яку в цьому році започаткувала в центрі творчості Анна Гордон. Успіхів їм і нових злетів. І, як завжди, фурор на сцені зірвали юні танцюристи хореографічної студії «Карамельки» під керівництвом Вікторії Німенко.

Хтось з великих сказав: «Провінція – не місце життя, а стан душі. І в столицях живуть провінціали.» Цей вислів якомога краще відображає прагнення педагогічного колективу КРЦДЮТ всією своєю діяльністю довести, що й наші вихованці та педагоги спроможні досягти справжніх висот у своїй творчості. А зробити це можливо лише при вдалому керівництві. Отож з вітальними словами виступила директор центру Тетяна Васильчук.

Не обминули наше свято і почесні гості, які прийшли не з пустими руками. Заступник голови Кагарлицької райдержадміністрації Світлана Синюк привітала і педагогів, і вихованців та вручила сертифікат на 7000 гривень для підтримки і розвитку талановитих дітей Кагарличчини. Сертифікат на 10000 гривень та вітання від міського голови принесла заступник голови Кагарлицької міської ради Любов Коваль. Ми вдячні їм за підтримку та увагу до нашої справи і хочемо запевнити, що не будемо зупинятися на досягнутих результатах у своїй творчості, а прагнути нових висот.