Всі секрети навчання – за один день

День відкритих дверей у Ржищівському професійному ліцеї завжди проходить цікаво й по-особливому. Цього разу родзинкою, яка привернула увагу педагогів та учнів зі шкіл Кагарлицького району та міст Ржищева й Кагарлика, стала карта України, виготовлена учнями та викладачами ліцею з макаронних виробів. Унікальний виріб вражав своєю витонченістю та оригінальністю.

15 травня до Ржищівського професійного ліцею завітали ті, хто стоїть на порозі дорослого життя. На ринку праці стрімко росте тенденція популярності робітничих професій, які є актуальними в наш час, і роботодавці залюбки приймають на роботу майстрів із «золотими руками». Саме таких кваліфікованих робітників готують у проф-

ліцеї, який має належну матеріально-технічну базу, сучасно обладнані кабінети, лабораторії та майстерні, досвідчених педагогів.

До проведення Дня відкритих дверей у навчальному закладі підготувалися відповідально. Всіх гостей зустріли з радістю і гостинністю.

Спершу школярі мали змогу оглянути навчальні аудиторії, лабораторії, краєзнавчий музей, майстерню гончарних виробів, дізнатися про дозвілля та побут учнів, які проживають в гуртожитках. А найважливіше – з перших уст отримали інформацію про переваги та особливості навчання, перспективи працевлаштування. Майбутні кондитери поділилися з дев’ятикласниками секретами креативного підходу до святкового оформлення страв. Школярі з уважністю слухали і про справжні чоловічі професії, зокрема, такі як «Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва», «Слюсар з ремонту автомобілів», які презентували учням викладачі та майстри виробничого навчання.

Для школярів були підготовлені інформаційні стенди, на яких вони могли знайти відповіді на питання, що виникали стосовно обраної професії, профорієнтаційні папки та буклети, в яких детально описується кожна професія, її особливості та переваги.

Після екскурсій всі зібралися в актовій залі, де мали можливість переглянути презентацію про досягнення навчального закладу, почути найактуальнішу інформацію про професії та напрями навчання, задати будь-які запитання директору Віктору Гордієнку.

Завершився День відкритих дверей у Ржищівському професійному ліцеї традиційним концертом учнівської художньої самодіяльності.