Вдячність від пенсіонерки

У вівторок відбувся прямий зв’язок керівництва району з його жителями. Його провела керівник апарату райдержадміністрації Людмила Демиденко. Протягом години пролунало п’ять телефонних дзвінків, чотири з яких з Кагарлика.

Жителька вул. Трояндової (відділок 1 Травня) бідкалася відразу з двох проблем: про заміну телефонного стовпа, який ледь тримається, а також на відсутність з 8 квітня радіомовлення.

Кагарличанка з вулиці Героїв Крут інформувала про необхідність благоустрою (вирубка акації) на місцевому кладовищі. По даному питанню їй рекомендовано звернутися до міського голови.

Ліквідатор наслідків Чорнобильської катастрофи 1 категорії з вулиці Толстого (Кагарлик) скаржився на те, що одержав рахунок за користування електроенергією із зміненими заднім числом нормами оплати. За три місяці це склало чималу суму.

Ще один дзвінок із скаргою надійшов із Мирівки. Мешканка вул. Народної інформувала, що протягом тривалого часу не вирішується питання із ліквідацією сміттєзвалища, яке тут знаходиться. Хоча вирішити це питання обіцяв ще минулого року тодішній голова РДА. «Голова ж села на звернення селян обмежується різними відмовками».

Про всі підняті абонентами питання Людмила Демиденко пообіцяла повідомити керівників відповідних установ та служб й інформувати авторів дзвінків про їх вирішення.

Втім, крім скарг, був дзвінок і приємного змісту. Пенсіонерка (75 років) з Кагарлика дякувала заступнику голови РДА Світлані Синюк за те, що їй відтепер доставляють рахунки по оплаті компослуг додому.